Sprawdź co możesz znaleźć na Ryneczku Lidla

Ryneczek Lidla to miejsce w którym można znaleźć wszystko: zioła, warzywa i owoce pochodzące zarówno z lokalnych upraw, ale też dalekich zakątków świata.

Badania, które przeprowadziła Komisja Europejska jesteśmy największymi zwolennikami robienia zakupów na bazarach i ryneczkach pośród mieszkańców całej Unii Europejskiej. Prawie połowa z nas kupuje tam owoce i warzywa do domu. To dużo więcej niż średnia EU. Ta bowiem wynosi tylko 33%. Na ryneczkach szukamy produktów wysokiej jakości, które nie są pełne chemii.

Deklarujemy, że kupujemy tam ze względu na pewność, że produkty będą świeże oraz krajowej produkcji.  To właśnie w ten trend wpisuje się pomysł Ryneczku Lidla. To miejsce, które oferuje wszystkim świeże warzywa oraz owoce. Można tam odstać ponad 90 różnych produktów, które są dostarczane codziennie do sklepów. Także w niedzielę!  Widać tak także zwiększającą się świadomość konsumentów w naszym kraju oraz globalny trend jedzenia ekologicznej żywności.

Świeże warzywa z Lidla

Pod Marką BioTrend sklepy tej sieci oferują nam takie produkty jak: cytryny, cebule, banany, ziemniaki czy też owoce sezonowe, takie jak pomarańcze i truskawki. Są to produkty, które pochodzą z wybranych, certyfikowanych upraw, które nie korzystają z oprysków chemicznych, sztucznych nawozów, modyfikacji genetycznych, konserwantów ani stymulatorów wzrostu. Dzięki temu oferowane tutaj owoce zawsze są całkowicie naturalne, co jest szczególnie ważne w diecie, zwłaszcza tych najmłodszych z nas. 

Sieć sklepów Lidl wspiera także krajowych sadowników. Jest ona zaangażowana w kampanię Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji „Jem bo Polskie”,co sprawia, że przyczynia się do zwiększania popularności polskich jabłek pośród swoich klientów. W 2014 roku sprzedaż tych owoców miała dwucyfrowy wzrost w stosunku do identycznego okresu w poprzednim roku.

Lidl Polska to część międzynarodowej grupy Lidl, która w swoim składzie ma niezależne spółki prowadzące działalność na terenie całej Europy. Obecnie istnieje ponad 9000 sklepów tej marki, a w Polsce jest ich 500.

Podobne artykuły

Najlepsze produkty marek własnych (Lidl, Rossmann, Biedronka).


Oferta win Lidla.


Sprawdź co możesz znaleźć na Ryneczku Lidla.


Gdzie kupować zdrowe warzywa?.