Karta Moja Biedronka - co możemy zyskać?

Bardzo długo klienci sklepów Biedronka musieli czekać na wprowadzenie w nich możliwości płacenia kartą. Kiedy jednak już to nastąpiło, sieć marketów zaskoczyła nas kolejnym udogodnieniem, jakim są karty stałego klienta Moja Biedronka. Warto zatem przyjrzeć się nieco bliżej temu programowi lojalnościowemu i uzyskać szczegółowe informacje na temat jego zasad. Czy posiadanie takiej karty jest opłacalne?

Czy warto korzystać z karty Moja Biedronka?

Jeśli należysz do stałych klientów sieci sklepów Biedronka, posiadanie takiej karty jest jak najbardziej opłacalne. Jak w przypadku każdego programu lojalnościowego, możemy liczyć na sporo korzyści z niego wynikających.

Co nam daje karta Moja Biedronka?

Chyba nikomu nie trzeba udowadniać jak wielkim sukcesem okazała się akcja promocyjna sklepów Biedronka, w której za zebrane punkty mogliśmy odebrać pluszaki. Było o niej bardzo głośno i z pewnością nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie organizowane przez tę sieć. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby na co dzień oszczędzać podczas robienia zakupów w Biedronce, karta stałego klienta z pewnością nam w tym pomoże.W każdym tygodniu, promocyjnymi cenami objęte są inne produkty. Informacje na ten temat znajdziemy zarówno w gazetkach promocyjnych, jak i na półkach w sklepie. A posiadacze karty Moja Biedronka mogą skorzystać z ustalonych rabatów.

gazetka biedronki

Karta Moja Biedronka - jak ją zdobyć?

Karta Moja Biedronka dostępna jest w sklepach tej sieci. Trzeba jedynie poprosić w kasie o kartę, a następnie ją aktywować. Możemy to zrobić zarówno telefonicznie, jak i przez internet. Co ważne, w zestawie otrzymujemy nie tylko główną kartę, która swoją wielkością przypomina karty bankomatowe, ale także dwie mniejsze, które możemy zawiesić przy kluczach lub wręczyć je innym członkom rodziny.

Aktywacja karty Moja Biedronka

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się aktywować naszą kartę przez telefon czy przez internet, będziemy musieli podać numer posiadanej karty Moja Biedronka, znajdujący się na niej numer PIN, a także imię użytkownika i numer telefonu.

Podobne artykuły

Programy lojalnościowe. Czy Kowalskiemu się to opłaca?.


Karta Moja Biedronka - co możemy zyskać?.


Co zyskasz i gdzie, dzięki kartom lojalnościowym?.


Dyskonty z programami lojalnościowymi.