Co zyskasz i gdzie, dzięki kartom lojalnościowym?

Stali klienci byli cenieni przez handlowców od zawsze i nierzadko przejawiało się to zatrzymywaniem dla nich deficytowych towarów, a zawsze uśmiechem i zażyłością. Obecnie jest to mniej popularne i występuje jedynie w małych, zazwyczaj rodzinnych placówkach, jak więc handlowcy i usługodawcy dbają o wiernych klientów?

Otóż mają dla nas karty klubowe i stałego klienta, programy lojalnościowe, czy punkty wymieniane na towar, czy inne korzyści. Pytanie brzmi, jak i gdzie znaleźć i skorzystać z takich okazji?

Co można zyskać?

Uczestnik może naprawdę zyskać, a co konkretnie, zależy już od marki, z którą się niejako zwiążemy. Najczęściej będą to promocje albo akcje specjalne wycelowane właśnie do stałych klientów:

- kody rabatowe i promocje dedykowane – ograniczone czasowo akcje, wyłącznie dla uczestników programów lojalnościowych;
- punkty zbierane za każdą wydaną złotówkę – można je wymieniać na towar z promocji, a nawet gratisy, czy otrzymać zniżkę;
- prezenty do zakupów – bonusy dla stałych klientów w formie benefisów;
- bony rabatowe – na zakupy ze zniżką.

Promocje spożywcze w gazetkach polomarket

Sprawdziliśmy, jak to się ma do rzeczywistości w poszczególnych sklepach.

Promocje dla stałych klientów – Supermarkety

Biedronka – Karta Moja Biedronka w formie plastikowej karty – promocje i rabaty.
Carrefour – Mój Carrefour (Karta Klienta, Karta Seniora, Karta Rodzinka), jako karta plastikowa albo aplikacja elektroniczna – promocje dedykowane, uzależnione od rodzaju karty oraz wymieniane na bony rabatowe punkty lojalnościowe.
Tesco – CLUBCARD, plastikowa karta albo elektroniczna aplikacja – punkty zamieniane na bony, łatwiejszy dostęp do najnowszych promocji oraz wybrane produkty w niższej cenie.
Piotr i Paweł – Po2jamy Rabaty, aplikacja elektroniczna albo karta plastikowa – rabat od ręki albo zbieranie dodatkowych środków na kolejne zakupy.
POLO Market – karta POLOkarta w formie fizycznej karty plastikowej – jedynie niższe ceny na produkty wybrane przez sklep i oznaczone specjalną etykietą. zobacz https://www.promoceny.pl/gazetki/szukaj/tesco-hipermarket/polomarket/
Auchan – Skarbonka, jako karta plastikowa – rabat na wybrane produkty oraz prawo do zwrotu produktów nieużywanych bez limitu terminu.

Podobne artykuły

Programy lojalnościowe. Czy Kowalskiemu się to opłaca?.


Karta Moja Biedronka - co możemy zyskać?.


Co zyskasz i gdzie, dzięki kartom lojalnościowym?.


Dyskonty z programami lojalnościowymi.