Wszystko, co chcesz wiedzieć o Clubcard

Program lojalnościowy ClubCard działa w Europie od 2009 roku. Od tego czasu, wydane zostało już ponad 13 milionów kard. Takie liczby z pewnością robią wrażenie. Tak naprawdę ta akcja lojalnościowa zmienia się w zależności od potrzeb klientów. Wszystkie oferty z całej Europy skrojone są na miarę potrzeb wszystkich klientów.

Mogą oni zbierać punkty i wymieniać je na produkty lub bony. Marka Tesco postanowiła odświeżyć program, aby nadchodzące święta stały się jeszcze bardziej wyjątkowe!

JAKIE KORZYŚCI DAJE KARTA CLUBCARD?

Jest to przede wszystkim możliwość zbierania punktów w każdym punkcie Tesco. Klienci mają pewność otrzymania bonów ClubCard oraz ciekawych rabatów. Mają oni również dostęp do ofert, do których klienci bez karty nie mają dostępu. Co więcej, mogą otrzymać również ,,Tesco Magazyn'' oraz ,,Tesco Loves Baby'' za 1 grosz! Najwierniejsi klienci mogą podarować zniżkę na zakupy przyjaciółkom, która wynosi aż 10%!

JAK TO DZIAŁA?

  1. Po pierwsze trzeba wypełnić formularz i odebrać swoją kartę w sklepie Tesco. 
  2. Teraz wystarczy robić zakupy. Każde wydane 2 zł to 1 punkt na karcie!
  3. Okazuj kartę w sklepie. Noś ja zawsze przy sobie i okazuj przy każdych zakupach.
  4. Zyskuj rabaty. W tym roku Tesco przygotowało bony za zebranie minimum 300 punktów oraz kupony na wybrane produkty!

Program lojalnościowy ClubCard

KARTA CLUBCARD

Wystarczy pamiętać o dokonywaniu zakupów w Tesco. Nic innego nie jest potrzebne. Im więcej wydasz na swoje zakupy, tym więcej bonów będziesz mógł otrzymać! Punkty mogą być łączone i zbierane wspólnie z całą rodziną. Do głównej karty dodane zostaną dwie małe karty- breloczki, które możesz podarować bliskim i zbierać punkty na wspólne konto!

Karta MASTERCARD CLUBCARD

Warto pamiętać, również o tym, że płacąc w sklepach Tesco kartą MasterCard, możesz zyskać 2 razy więcej punktów! Co więcej, można korzystać również z absolutnie darmowych rat 0% oraz oszczędzać aż 5 groszy na litrze paliwa na stacjach Tesco! To wspaniała oferta dla całej rodziny. Nie czekaj i już dziś załóż kartę ClubCard i ciesz się bonami!

Podobne artykuły

Programy lojalnościowe. Czy Kowalskiemu się to opłaca?.


Karta Moja Biedronka - co możemy zyskać?.


Co zyskasz i gdzie, dzięki kartom lojalnościowym?.


Dyskonty z programami lojalnościowymi.